KOU MMK

KOU MMK KOU MMK

Finans Proje

Finans komitelerinin en önemli bölümlerinden biri de projelerden sorumlu finans koordinatörülüğüdür.

Bu koordinatörlükte öncelikli hedefimiz projelere “maddi destek vermek” gibi algılansa da aslında bu şekilde değildir. Projelerden sorumlu finans koordinatörlüğünün asıl amacı proje sorumluları ile sürekli iletişimde olup, proje ekiplerini ar-ge merkezleri ve sanayi bölgeleri ile bir araya getirmektir. Bu durum da bizleri firma sahipleri ile daha ciddi bir iletişim halinde tutmaktadır. Aynı zamanda da kurumsal kimlik kazanmak konusunda yardımcı olmaktadır.

Ferhatcan Baş

2018-2019 dönemi Finans Proje Komite Koordinatörü

Makine Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi.

Finans Kurumsal

Kurumsal Finans Komitesi makina mühendisliği kulübü üyelerine kişisel gelişim ve sosyal açıdan katkılar sağlamayı hedefler. Bu doğrultuda üyelerimize kurumsallık temelinde, mail nasıl atılır, telefon görüşmelerinde ve gittiğimiz firmalarda mühendislere nasıl konuşulur, firma görüşmelerinde nasıl giyinilmeli gibi konularda katkı sağlamaktadır.
Bizler kulübümüzün gelişimine katkı sağlamak, yapılan işlerde kolaylık sağlamak amacıyla çalışmaktayız. Topluluğumuzun genel finans işleriyle ilgileniyoruz. Ana sponsorluk, baskı reklam ürün sponsorlukları ve üyelerimizin eğitimleriyle ilgili çalışmalar yapmaktayız.
Kişisel gelişimine katkıda bulunmuş, iş hayatına daha vâkıf, hedefleri doğrultusunda daha emin adımlarla ilerleyen mühendisler olmalıyız ve finans kurumsal komitesi olarak bunları sağlamak en temel amacımız.

2018-2019 dönemi Finans Kurumsal Komite Koordinatörü

Makine Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi.

Finans Organizasyon

Finans komiteleri Makine Mühendisliği Kulübü’nün kurumsal yüzüdür.Firmalarla kurumsal ilişkiler kurarak sektörü ögrencilerle buluşturma konusunda önemli rol oynar.Etkili iletişim, beden dili, ikna kabiliyeti ve kurumsal ilişkiler gibi bir çok konuda gelişimi amaçlar.Organizasyondan Sorumlu Finans Komitesi ise finans komitelerinin temel görev tanımı dışında organizasyonlarla özel olarak ilgilenir.Firmalardaki yetkililerle öğrencileri buluşturan, tecrübe aktarımına imkan sağlayan ve kariyerlerini şekillendirme konusunda öğrencilere destek olan organizasyonların planlanıp hayata geçirilebilmesi için organizasyon ekipleriyle birlikte çalışır.Ana sponsorluk, ürün sponsorluğu ve firmalarla kurulacak olan iletişim konularında bu ekiplere destek verir.

2018-2019 dönemi Finans Organizasyon Komite Koordinatörü

Makine Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi.